Nádherná Svatba – Jaime McGuire

Anotace: Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl?

Nádherná svatba obálka knihy

Tohle je taková závěrová jednohubka, kde je rozebraná svatba Abby a Travise.

Na jednu stranu musím říct, že se mi to moc líbilo, bylo to takové sladké, i když předvídatelné. Na stranu druhou z toho mám pocit, že ke čtení potřebuju znát i ostatní autorčiny knihy, kde je rozepsán vztah Trenta a Cami. Ti jsou v sérii Krásná katastrofa zmíněni více méně okrajově, ale tady v té knize o nich Abby kdoví proč mluví, jako o hodně blízkých přátelích. Na to, že Trenta viděla asi 3x v životě a Cami nejspíš nikdy, je to dost divné.

Z Abbyina důvodu, proč požádala Travise o ruku jsem dost rozpačitá. Pro mě to totálně zabilo tu romantiku, kterou jsem za tím viděla. Ale opět na druhou stranu jsem zase ráda, že se tu víc pořešil Abbyin a Travisův vnitřní neklid kvůli pohromě, která se odehrála na konci předchozích knih. Protože, co si budeme namlouvat, tam je to takový šok na pár stranách a víc se to neřeší. Řekla bych, že Nádherná svatba je vyslyšení nářku nespokojených čtenářů – úplně si dovedu představit, že si u Krásné katastrofy stěžovali přesně na to, že (nechci spoilerovat) se stane taková nešťastná událost a Abby s Travem si vesele jedou na vdavky. WTF, že? Taky je v knize zmíněno, že Abby asi nebyla nejoblíbenější u lidí, kteří sledovali její cestu (kdo jiný než čtenáři to mohl být?), pro její nerozhodnost a paličatost. Jejími skutky v Nádherné svatbě si ale u fanoušků kredit asi moc nevylepší. Já ji teda měla ráda po celou její cestu, ale tady u mě trochu škobrtla, i když ke svým činům měla dobré důvody.

Konec už jsem četla jen tak honem, byl pro mě typickým přesladkým závěrem romanťáren, který mám ráda, ale tady to přeci jen bylo už trochu moc, vzhledem k tomu, že celá kniha byla přeslazená 😀

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s